Szkolenia dla średniej kadry managerskiej

Dobry pracownik rozwija się przez cały czas, dlatego nie wystarczą jedynie te kompetencje, które zdobyło się na początku ścieżki zawodowej. Dla firmy szkolenia to inwestycja w przyszłość i dobry sposób na budowanie lojalności – dzięki nowo zdobytym kwalifikacjom poprawia się wydajność pracy, a pracownicy bardziej angażują się w swoje obowiązki.

Dlaczego warto inwestować w szkolenia?

Wciąż sporo jest firm, które uważają szkolenia za stratę pieniędzy i w żaden sposób nie są zainteresowane podnoszeniem kwalifikacji swoich pracowników – zdaniem wielu pracodawców pochłania to zbyt wiele czasu i pieniędzy, a do tego obawiają się oni, że po zdobyciu nowej wiedzy pracownik po prostu odejdzie do konkurencji. Tymczasem pracownicy zwalniają się częściej z tych przedsiębiorstw, które w ogóle nie inwestują w rozwój, i właśnie ciekawa oferta szkoleń może być skuteczną zachętą dla dobrze rokujących specjalistów.

Zespół Doradczy 3ba oferuje szkolenia dla średniej kadry managerskiej – są one prowadzone na wydziałach produkcyjnych. Szkolenia mają na celu podniesienie kompetencji zatrudnionych osób, dzięki czemu mogą oni poprawić swoje zdolności przywódcze i nauczyć się efektywniejszego zarządzania załogą. Jest to korzyść nie tylko dla samego managera, ale również dla przedsiębiorcy, ponieważ jego firma pracuje wydajniej, osiąga lepszy wizerunek i łatwiej jej pozyskać kolejnych pracowników.

Dodatkowo w naszej ofercie mamy także mentoring dla top managementu. Główny nacisk kładziony jest na stanowiska komercyjne, co przekłada się na wyższą sprzedaż oraz mniejszą rotację wśród pracowników – zbyt częste zmiany kadrowe generują niepotrzebne koszty i mogą negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie danej komórki.

Jak powinny wyglądać szkolenia dla pracowników?

Szkolenia muszą przekazywać konkretną wiedzę i umiejętności, dlatego w 3ba za podnoszenie kwalifikacji zawodowych odpowiadają doświadczeni specjaliści. Kursy są przygotowywane tak, aby uwzględniać nie tylko potrzeby firm, ale też zmiany zachodzące w danej branży. Dzięki naszym szkoleniom każde przedsiębiorstwo może poprawić swoje wyniki i zmniejszyć fluktuację kadr, staramy się też poprawić komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa, proponujemy motywacyjny system wynagrodzeń i benefitów, dbamy o rozwój talentów i pomagamy wdrożyć procesy zarządzania wynikami.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!