Zespół Doradczy 3ba tworzą partnerzy z wieloletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach gospodarki. Są nimi przedsiębiorcy i menadżerowie z praktyką w zarządzaniu przedsiębiorstwami różnych sektorów, różnej wielkości, na różnych etapach rozwoju.

Doświadczenia te obejmują m.in.:

Dystrybucja (FMCG) i logistyka

Przemysł spożywczy

Produkcja i dystrybucja farmaceutyczna

Bankowość i ubezpieczenia

Biotechnologia i usługi medyczne

Przemysł chemiczny

Przemysł mechaniczny

Odlewnictwo

„Naszą Misją jest aktywne wspieranie menadżerów i przedsiębiorców, w budowie wartości poprzez wdrażanie rozwiązań zgodnych z rzeczywistymi potrzebami ich przedsiębiorstwa.”

01

Wiedza i umiejętności

Aby zrealizować nowy lub skomplikowany projekt organizacja powinna skorzystać z wiedzy i umiejętności konsultantów. Uznaliśmy, że konsultant musi posiadać praktyczne doświadczenie menadżerskie i  stać się partnerem Przedsiębiorcy i Menedżera, Konsultant powinien zrozumieć problem w specyficznym, indywidualnym kontekście konkretnej organizacji i proponować płynące stąd rozwiązania, osobiście wspierając fazę implementacji.

02

Wspieranie w efektywnym rozwoju

W roku 2001 założyliśmy spółkę 3ba. W wyniku rozwoju organizacji, wykreowaliśmy jej wysoce specjalistyczną formę Zespół Doradczy 3ba, czyli Trzy Bez Atu – najefektywniejszy kontrakt brydżowy. Naszą ambicją jest dostarczyć rzeczywistą wartość polskim przedsiębiorcom i menadżerom i wesprzeć ich w efektywnym rozwoju.

03

Doświadczenie zawodowe

Obecnie na stałe pracujemy w zespole siedmiu senior partnerów i dziesięciu doradców. Przyjęliśmy zasadę, że doświadczenia zawodowe naszych doradców w „realnym” biznesie to minimum 10 lat.

Partnerzy Zespołu Doradczego 3ba

Mariusz Kunda

Prawnik, MBA. Podyplomowe studia marketingu

Specjalista w budowie systemów zarządzania kapitałem ludzkim wspierające strategiczną budowę wartości organizacji.

Zrealizował procesy restrukturyzacji i optymalizacji w  Praxair, Agros Fortuna, Pliva, czy Mieszko.    Specjalizacja: organizacja funkcji HR w celu budowy wartości, fuzje i przejęcia, integracje,  zarządzanie zmianą

Pełniąc  funkcję Szefa HR w Bakalland SA,  dokonał integracji spółek z Grupy Bakalland i Delecta, zbudował procesy i organizację HR, dokonał udanej transformacji kultury organizacyjnej i zbudował zgrany zespół.

 

Rafał Szczepkowski

Ekonomista, ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu.

Zarządzał jako CEO firmami kosmetycznymi Cederroth i Harper Hygienics, kierował komercyjnymi organizacjami w Selena S.A i Zelmer S.A, doświadczenie zdobywał w czasie 13 letniej pracy w Pepsico.

Zrealizował procesy restrukturyzacji i optymalizacji w Harper Hygienics  i Cederroth, zarządzał międzynarodowymi organizacjami w Polsce i Europie środkowowschodniej od Polski do Kazachstanu.

Specjalizacja: podnoszenie wartości firm, strategie, zarządzanie dużymi organizacjami produkcyjno-handlowymi, usprawnianie i tworzenie procesów wewnętrznych, fuzje i przejęcia, restrukturyzacje.

Zbigniew Zuzelski

Prawnik, praktyk organizacji i zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach manager’skich. Zarządzał jako Dyrektor pionów organizacji i HR w BRE Bank (obecnie mBank) Śląskim Banku Hipotecznym (Grupa ING), Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji „Partner” oraz spółce „Zasada” SA. Uczestniczył i kierował zespołami organizującymi wiele nowych podmiotów w branżach: finansowej, nieruchomościowej oraz edukacyjnej. Organizator, w imieniu Centrali Narodowego Banku Polskiego, Międzynarodowej Szkoły Bankowej w Katowicach.

Brał aktywny udział w procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw przemysłowych. Znawca problematyki rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych. Autor kilkudziesięciu publikacji z dziedziny finansów oraz bankowości.

Specjalizacja: zarządzanie procesami HR, podnoszenie wartości firm, zarządzanie infrastrukturą dużych organizacji rynku finansowego, analiza oraz optymalizacja procesów realizowanych przez organizacje gospodarcze, restrukturyzacje. Od 10 lat ekspert i doradca wspierający kadrę zarządzającą przedsiębiorstw z wielu różnych brnż.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!